Schrijf je nu in voor de infoavond rentmeesterschap!

                                      *** Schrijf je nu in via info@immolivit.be of via onze contactpagina ***
                                         maandagavond 18 december - start 20u00 | locatie: kantoor Immo Liv'it

Wanneer mag je een huurcontract indexeren als verhuurder? En is dat nog steeds gelinkt aan het EPC? Wat moet je doen als een huurder je vraagt om iets te herstellen in het opbrengsteigendom? En wie zal de herstellingen bekostigen, de huurder of jij als verhuurder? En wat met de uittredende plaatsbeschrijving en eventueel het inhouden van de huurwaarborg dat de relatie met een huurder kan bemoeilijken?

Herken je je hier helemaal in als verhuurder? Dat geloven we maar al te best. Want dit zijn allemaal neventaken die horen bij het verhuren van een huurpand. Een woning verhuren is qua tijdsbesteding vandaag de dag een tweede job geworden bij veel verhuurders. 

Veel meer dan vroeger moet je als verhuurder in orde zijn met de administratieve kant bij een verhuur. Ook zijn huurders veel veeleisender en zijn de verwachtingen ook hoger - lees communicatie met de verhuurder. 


Daarnaast is de huurdersmarkt in onze regio uit zijn voegen gebarsten wat betreft internationale profielen. Ons verhuurteam is verschillende talen machtig om op een juiste manier te kunnen communiceren met (kandidaat-)huurders.

Met informerend platform 'Liv'it informeert' & onze rentmeesters willen we jou tijdens onze infoavond informeren hoe zij al die (verplichte) taken moeiteloos van je kunnen overnemen. We noemen ons rentmeesterschap ook wel 'verhuren zonder zorgen', maar we verduidelijken je graag welke zorgen we net wegnemen aan de hand van heel wat cases uit de praktijk. 


Wil je de infoavond graag bijwonen? Schrijf je dan nu in via info@immolivit.be of via onze contactpagina


Tijdens de avond kan je ook kennismaken met onze rentmeesters Wim en Xander die het totale beheer van je huurpand kunnen behartigen.